Home

browser soț Consulat turneul de tenis de la roma 2022 mireasă spion Supravieţui

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Simona Halep s-a antrenat alături de liderul WTA, Iga Swiatek, înainte de  primul meci la Roma: Mouratoglou a învățat-o reverul cu o mână :) | Sport.ro
Simona Halep s-a antrenat alături de liderul WTA, Iga Swiatek, înainte de primul meci la Roma: Mouratoglou a învățat-o reverul cu o mână :) | Sport.ro

Simona Halep – Danielle Collins în turul 2 la Roma. Ce s-a întâmplat în  precedentele întâlniri - Eurosport
Simona Halep – Danielle Collins în turul 2 la Roma. Ce s-a întâmplat în precedentele întâlniri - Eurosport

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi -  HotNews.ro
VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi - HotNews.ro

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

Rafael Nadal, debut excelent la Roma, după victoria cu Isner. "Matadorul" e  în optimi la Foro Italico - Eurosport
Rafael Nadal, debut excelent la Roma, după victoria cu Isner. "Matadorul" e în optimi la Foro Italico - Eurosport

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important  pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză  pentru Roland Garros - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză pentru Roland Garros - Fanatik.ro

Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui  Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport
Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport

Simona Halep va juca la Roma, după eliminarea de la Madrid

Simona Halep, făcută KO de Danielle Collins în turul doi la Roma!

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Simona Halep participă la turneul de la Roma, în perioada 9-15 mai 2022 -  Stirileprotv.ro
Simona Halep participă la turneul de la Roma, în perioada 9-15 mai 2022 - Stirileprotv.ro

Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Cornet

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

Novak Djokovic, titlul #6 la Roma, al 38-lea Masters al carierei, după  finala cu Stefanos Tsitsipas - Tenis video - Eurosport
Novak Djokovic, titlul #6 la Roma, al 38-lea Masters al carierei, după finala cu Stefanos Tsitsipas - Tenis video - Eurosport

Rezumatul partidei Shapovalov - Nadal, din optimile turneului de la Roma -  Tenis video - Eurosport
Rezumatul partidei Shapovalov - Nadal, din optimile turneului de la Roma - Tenis video - Eurosport

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea de la WTA Roma

RoZoom Press: La turneul de tenis de la Roma, pentru a susține România (și  Italia!)
RoZoom Press: La turneul de tenis de la Roma, pentru a susține România (și Italia!)

Video&Foto | Simona Halep, primul antrenament la Roma. Mesajul lui Patrick  Mouratoglou înainte de startul turneului
Video&Foto | Simona Halep, primul antrenament la Roma. Mesajul lui Patrick Mouratoglou înainte de startul turneului