Home

Antologie Compania noastră de rezervă simona halep toronto rogers cup trage Premier alias

Simona Halep, calificată în semifinale la WTA Toronto. Românca, fără set  cedat după patru meciuri pe hardul canadian - B1TV.ro
Simona Halep, calificată în semifinale la WTA Toronto. Românca, fără set cedat după patru meciuri pe hardul canadian - B1TV.ro

Simona Halep captures 3rd National Bank Open women's title, beating Haddad  Maia | CBC Sports
Simona Halep captures 3rd National Bank Open women's title, beating Haddad Maia | CBC Sports

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2. Românca se califică în turul 2 de la  Toronto după o demonstrație de forță - Playsport
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2. Românca se califică în turul 2 de la Toronto după o demonstrație de forță - Playsport

Simona Halep a intrat în istoria Rogers Cup. Bornele atinse, odată cu  victoria de la Toronto - Eurosport
Simona Halep a intrat în istoria Rogers Cup. Bornele atinse, odată cu victoria de la Toronto - Eurosport

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Toronto

Simona Halep joacă la turneul de la Toronto, fostul Rogers Cup. Adversara  din primul tur va fi o tenismenă venită din calificări
Simona Halep joacă la turneul de la Toronto, fostul Rogers Cup. Adversara din primul tur va fi o tenismenă venită din calificări

Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E  prima finală cu Patrick Mouratoglou”
Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E prima finală cu Patrick Mouratoglou”

Ora de start a finalei WTA de la Toronto, cu Simona Halep în prim plan -  spotmedia.ro
Ora de start a finalei WTA de la Toronto, cu Simona Halep în prim plan - spotmedia.ro

Simona Halep, eliminată la dublu la Rogers Cup : Europa FM

Defending Rogers Cup champ Simona Halep edges qualifier

Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna  Vekic la Rogers Cup - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna Vekic la Rogers Cup - Eurosport

Ştiri despre Toronto

Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica  Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro
Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro

Cu ce se alege Simona Halep după al treilea titlu la Rogers Cup - Doar  România
Cu ce se alege Simona Halep după al treilea titlu la Rogers Cup - Doar România

Video | Simona Halep Rogers Cup | Organizatorii au anunţat ora meciului cu  Brady, din turul 2 de la Toronto
Video | Simona Halep Rogers Cup | Organizatorii au anunţat ora meciului cu Brady, din turul 2 de la Toronto

Simona Halep a aflat când va debuta la Toronto! Anunțul făcut de  organizatorii Rogers Cup - Eurosport
Simona Halep a aflat când va debuta la Toronto! Anunțul făcut de organizatorii Rogers Cup - Eurosport

Traseul Simonei Halep spre finala din Toronto. Pe cine poate întâlni  tenismena română - Eurosport
Traseul Simonei Halep spre finala din Toronto. Pe cine poate întâlni tenismena română - Eurosport

Calificare pentru Simona Halep in optimi la Toronto. Greul de acum incepe -  Onlinesport.ro
Calificare pentru Simona Halep in optimi la Toronto. Greul de acum incepe - Onlinesport.ro

ROGERS CUP // VIDEO Simona Halep, asaltată de fani la Toronto! Imagini de  la antrenamentul campioanei
ROGERS CUP // VIDEO Simona Halep, asaltată de fani la Toronto! Imagini de la antrenamentul campioanei

Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru  româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24
Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24

Simona Halep s-a retras de la turneul de la Toronto. În meciul cu Marie  Bouzkova au reapărut problemele medicale | Digi24
Simona Halep s-a retras de la turneul de la Toronto. În meciul cu Marie Bouzkova au reapărut problemele medicale | Digi24

ROGERS CUP // Simona Halep și-a aflat adversara din turul II de la Toronto:  campioana de la Wimbledon o înfruntă pe Jennifer Brady, jucătoare venită  din calificări
ROGERS CUP // Simona Halep și-a aflat adversara din turul II de la Toronto: campioana de la Wimbledon o înfruntă pe Jennifer Brady, jucătoare venită din calificări

By the numbers: Halep stays perfect vs. Gauff to reach Toronto semifinals

Eurosport Romania - Set, Simona Halep 🔥 Sportiva noastră câștigă la mare  luptă manșa inaugurală a meciului din sferturile de la Toronto cu Coco  Gauff 🎾➡️ https://bit.ly/3QjUVAD | Facebook
Eurosport Romania - Set, Simona Halep 🔥 Sportiva noastră câștigă la mare luptă manșa inaugurală a meciului din sferturile de la Toronto cu Coco Gauff 🎾➡️ https://bit.ly/3QjUVAD | Facebook

Tenis: Simona Halep s-a calificat în turul 3 la Rogers Cup