Caz Wardian dezamăgire FALS lupte greco romane Sculptură axă fictiune

Doua medalii pentru tinerii luptatori de la LPS Bihorul la Cupa Romaniei...

MOLDOVA TEAM: Victor Ciobanu, lupte greco-romane | Tokyo2020 | Olympic  Moldova
MOLDOVA TEAM: Victor Ciobanu, lupte greco-romane | Tokyo2020 | Olympic Moldova

PERFORMANȚĂ. 15 sportivi de la LPS Botoșani s-au calificat la turneul final  la lupte greco-romane | Realitatea de Botoșani
PERFORMANȚĂ. 15 sportivi de la LPS Botoșani s-au calificat la turneul final la lupte greco-romane | Realitatea de Botoșani

Un român este campion european la lupte greco-romane!

VIDEO/ Un moldovean, campion mondial la lupte greco-romane printre cadeți –  Ziarul de Gardă
VIDEO/ Un moldovean, campion mondial la lupte greco-romane printre cadeți – Ziarul de Gardă

Şcoala suceveană de lupte greco-romane şi-a demonstrat din nou valoarea |  Suceava News Online
Şcoala suceveană de lupte greco-romane şi-a demonstrat din nou valoarea | Suceava News Online

lupte greco-romane - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
lupte greco-romane - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

20 09 ARMA SECRETA A BOTOSANIULUI LA LUPTE GRECO ROMANE - YouTube

Luptătorii de la CS Farul Constanța, pe podium la Naționale. Ce spune  antrenorul Gheorghe Grigore
Luptătorii de la CS Farul Constanța, pe podium la Naționale. Ce spune antrenorul Gheorghe Grigore

Lupte greco-romane - Clubul Sportiv Chimia Râmnicu Vâlcea

Răzvan Pîrcălabu (lupte): A fost un an bunicel, cu două medalii la Mondiale  şi un titlu european - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Răzvan Pîrcălabu (lupte): A fost un an bunicel, cu două medalii la Mondiale şi un titlu european - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Alin Alexuc, medalie de bronz la Mondialul de lupte greco-romane -  Onlinesport.ro
Alin Alexuc, medalie de bronz la Mondialul de lupte greco-romane - Onlinesport.ro

Victor Ciobanu a devenit campion mondial la lupte greco-romane. Moldoveanul  a câștigat medalia de aur - #diez
Victor Ciobanu a devenit campion mondial la lupte greco-romane. Moldoveanul a câștigat medalia de aur - #diez

Stiri Lupte Greco Romane - InSport - Inspira Sport

Jocurile Olimpice - Alexuc Ciurariu a pierdut la lupte greco-romane  categoria 130 kg cu Mijain Lopez - Lupte video - Eurosport
Jocurile Olimpice - Alexuc Ciurariu a pierdut la lupte greco-romane categoria 130 kg cu Mijain Lopez - Lupte video - Eurosport

România, Campioană Balcanică supremă! Echipele României au obținut Locul 1  în clasamentul pe Echipe, la toate cele trei stiluri: Lupte Greco-romane,  Lupte Feminine și Lupte Libere!
România, Campioană Balcanică supremă! Echipele României au obținut Locul 1 în clasamentul pe Echipe, la toate cele trei stiluri: Lupte Greco-romane, Lupte Feminine și Lupte Libere!

Alin Alexuc-Ciurariu a fost eliminat în sferturile de finală ale  competiţiei de lupte greco-romane la Jocurile Olimpice : Europa FM
Alin Alexuc-Ciurariu a fost eliminat în sferturile de finală ale competiţiei de lupte greco-romane la Jocurile Olimpice : Europa FM

BUCURESTI - LUPTE GRECO ROMANE - TURNEUL INTERNATIONAL DE JUNIORI DUMITRU  PIRVULESCU SI VASILE IORGA - 04 - 06 IUN 2021 - Inquam Photos
BUCURESTI - LUPTE GRECO ROMANE - TURNEUL INTERNATIONAL DE JUNIORI DUMITRU PIRVULESCU SI VASILE IORGA - 04 - 06 IUN 2021 - Inquam Photos

lupte-greco-romane,-copii - Graiul Maramureșului

Centrul Olimpic Lupte... - Centrul Olimpic Lupte Greco Romane

Lupte greco romane la Cluj - Ziar Gazeta de Cluj

Sport local: Luptatorii tineri au participat in numar mare la Cupa Sucevei  » Monitorul de Suceava - Joi, 3 Martie 2022
Sport local: Luptatorii tineri au participat in numar mare la Cupa Sucevei » Monitorul de Suceava - Joi, 3 Martie 2022

Lupte greco-romane/ CE U23: Vasile Cojoc, învins în finala pentru bronz -  Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!
Lupte greco-romane/ CE U23: Vasile Cojoc, învins în finala pentru bronz - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

Lupte greco – romane. Ștefan Rusu, la fel de bun, ca vinul, și după 25 de  ani! (FOTO) | Suceava News Online
Lupte greco – romane. Ștefan Rusu, la fel de bun, ca vinul, și după 25 de ani! (FOTO) | Suceava News Online

Medalii naționale pentru juniorii CS Botoșani la lupte greco-romane -  Monitorul de Botoșani
Medalii naționale pentru juniorii CS Botoșani la lupte greco-romane - Monitorul de Botoșani

Denis Mihai, vicecampion mondial la lupte greco-romane

Participare impresionantă la prima ediție a turneului de Lupte Greco Romane,  “Memorialul Tache Moșescu”, desfășurat la Medgidia
Participare impresionantă la prima ediție a turneului de Lupte Greco Romane, “Memorialul Tache Moșescu”, desfășurat la Medgidia