Home

călca Cronic sunt mândru cupa romaniei steaua Auzi de la Mult noroc alee

Video | Steaua - Chindia 1-2, la primul meci oficial al lui Toni Petrea.  Târgoviștenii s-au calificat în grupele Cupei României
Video | Steaua - Chindia 1-2, la primul meci oficial al lui Toni Petrea. Târgoviștenii s-au calificat în grupele Cupei României

S-au stabilit programul și televizările meciurilor din play-off-ul Cupei  României. Când joacă Rapid, FC U Craiova, Dinamo și CSA Steaua - Fanatik.ro
S-au stabilit programul și televizările meciurilor din play-off-ul Cupei României. Când joacă Rapid, FC U Craiova, Dinamo și CSA Steaua - Fanatik.ro

CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din  nou noroc
CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din nou noroc

Meciurile din turul trei al Cupei României | Cu cine vor juca Dinamo și CSA  Steaua | Sport.ro
Meciurile din turul trei al Cupei României | Cu cine vor juca Dinamo și CSA Steaua | Sport.ro

CUPA ROMÂNIEI BETANO | Tabloul Turului 3: deplasare la Moreni pentru CSA  Steaua, meci la Tunari pentru Dinamo! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI BETANO | Tabloul Turului 3: deplasare la Moreni pentru CSA Steaua, meci la Tunari pentru Dinamo! | Federația Română de Fotbal

Steaua și Dinamo, în turul 4 al Cupei României! "Militarii" s-au calificat  dramatic, la penalty-uri - Eurosport
Steaua și Dinamo, în turul 4 al Cupei României! "Militarii" s-au calificat dramatic, la penalty-uri - Eurosport

Cupa României, turul 2, rezultate și marcatori | Steaua e eliminată după ce  a ratat penalty în minutul 90+2, Oțelul părășește și ea competiția.  Echipele calificate în faza următoare | Liga 2
Cupa României, turul 2, rezultate și marcatori | Steaua e eliminată după ce a ratat penalty în minutul 90+2, Oțelul părășește și ea competiția. Echipele calificate în faza următoare | Liga 2

Finala Cupei Romaniei, 1977: Universitatea Craiova 2-1 Steaua - YouTube

FOTOGALERIE Steaua a castigat Cupa Romaniei, dupa 3 - 0 in finala cu  Universitatea Cluj. Event pentru ros-albastri - HotNews.ro
FOTOGALERIE Steaua a castigat Cupa Romaniei, dupa 3 - 0 in finala cu Universitatea Cluj. Event pentru ros-albastri - HotNews.ro

A început turul 3 din Cupa României » CSA Steaua, calificare dramatică la  loviturile de departajare. Dinamo s-a distrat cu Tunari. Toate rezultatele
A început turul 3 din Cupa României » CSA Steaua, calificare dramatică la loviturile de departajare. Dinamo s-a distrat cu Tunari. Toate rezultatele

Finala Cupei României: Timișoara vs Steaua - YouTube

Steaua a învins Universitatea Cluj, scor 3-0, şi a câştigat Cupa României  pentru a 22-a oară
Steaua a învins Universitatea Cluj, scor 3-0, şi a câştigat Cupa României pentru a 22-a oară

S-au tras la sorți meciurile din turul 3 al Cupei României » Dinamo și CSA  Steaua intră în competiție
S-au tras la sorți meciurile din turul 3 al Cupei României » Dinamo și CSA Steaua intră în competiție

Steaua a câştigat Cupa României la rugby, după o finală cu Timişoara. A  fost ultimul meci din cariera lui Florin Vlaicu
Steaua a câştigat Cupa României la rugby, după o finală cu Timişoara. A fost ultimul meci din cariera lui Florin Vlaicu

Victorie pentru Steaua. A câștigat Cupa României la rugby

Steaua București a căștigat Cupa României la rugby – CSA Steaua Clubul  Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Steaua București a căștigat Cupa României la rugby – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Polo masculin: CSA Steaua a cucerit Cupa României | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Polo masculin: CSA Steaua a cucerit Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa României: Steaua București – Asalt București, miercuri, 4 decembrie,  ora 13.00 (fără spectatori) – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA  Bucureşti
Cupa României: Steaua București – Asalt București, miercuri, 4 decembrie, ora 13.00 (fără spectatori) – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Steaua a câștigat Cupa României la rugby, după un eseu în ultimele minute  cu SCM USV Timișoara
Steaua a câștigat Cupa României la rugby, după un eseu în ultimele minute cu SCM USV Timișoara

FC STEAUA BUCUREȘTI A CÂȘTIGAT CUPA ROMÂNIEI, EDIȚIA 2014-2015 | Federația  Română de Fotbal
FC STEAUA BUCUREȘTI A CÂȘTIGAT CUPA ROMÂNIEI, EDIȚIA 2014-2015 | Federația Română de Fotbal

AS47 - CSM Flacăra Moreni 🆚 Steaua București, în Cupa României. Meciul,  care contează pentru turul 3 al Cupei României, se joacă miercuri, 14  septembrie, de la ora 15:00, pe stadionul Flacăra
AS47 - CSM Flacăra Moreni 🆚 Steaua București, în Cupa României. Meciul, care contează pentru turul 3 al Cupei României, se joacă miercuri, 14 septembrie, de la ora 15:00, pe stadionul Flacăra

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

Steaua, eliminată din Cupa României

Cupa României, turul 4 - program și rezultate. Steaua și Rapid întâlnesc  adversari dificili - Playtech Știri
Cupa României, turul 4 - program și rezultate. Steaua și Rapid întâlnesc adversari dificili - Playtech Știri

CUPA ROMANIEI, turul 4: CSA Steaua, eliminata dupa ce a condus-o pe  Chiajna, FC Arges, invinsa la Horezu! Vezi rezultatele tuturor meciurilor |  Sport.ro
CUPA ROMANIEI, turul 4: CSA Steaua, eliminata dupa ce a condus-o pe Chiajna, FC Arges, invinsa la Horezu! Vezi rezultatele tuturor meciurilor | Sport.ro