Home

Array of Tata Propunere alternativă cs universitatea craiova cupa romaniei portocale spinos Mercur

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României după un meci dificil cu Astra

CUPA ROMÂNIEI | FC Argeș - Universitatea Craiova 2-1, FC Hermannstadt -  Chindia 4-1 și Ocna Mureș - Minaur Baia Mare 0-6 | Sport.ro
CUPA ROMÂNIEI | FC Argeș - Universitatea Craiova 2-1, FC Hermannstadt - Chindia 4-1 și Ocna Mureș - Minaur Baia Mare 0-6 | Sport.ro

Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României |  Federația Română de Fotbal
Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României | Federația Română de Fotbal

M-am născut când Craiova a luat Cupa!” Ambiția lui Băluță

VIDEO | CS Universitatea Craiova a câștigat Cupa României, după ce a  învins-o pe Astra, în 120 de minute - Realitatea Sportiva
VIDEO | CS Universitatea Craiova a câștigat Cupa României, după ce a învins-o pe Astra, în 120 de minute - Realitatea Sportiva

Cupa României, optimi de finală. Dinamo, FC U Craiova și Rapid au fost  eliminate, CS Filiași e în „sferturi”. Toate echipele calificate. Video -  Fanatik.ro
Cupa României, optimi de finală. Dinamo, FC U Craiova și Rapid au fost eliminate, CS Filiași e în „sferturi”. Toate echipele calificate. Video - Fanatik.ro

Cupa României Betano

CSO Filiași - CSU Craiova în Cupa României 0-3. Craiova întregește „careul  de ași” din Cupă - Playsport
CSO Filiași - CSU Craiova în Cupa României 0-3. Craiova întregește „careul de ași” din Cupă - Playsport

VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente  | Digi24
VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente | Digi24

Cupa României | FC Argeş - Universitatea Craiova 2-1

După ce a învins Chindia, CS Ocna Mureș a remizat cu U Craiova

CS Universitatea Craiova (fotbal, 1948-1991) - Wikipedia

Cupa României: UTA și CS Mioveni sunt ultimele echipe calificate în  sferturi, „roș-albii” se duelează cu FC U Craiova la Arad la începutul  lunii aprilie! - Sportarad
Cupa României: UTA și CS Mioveni sunt ultimele echipe calificate în sferturi, „roș-albii” se duelează cu FC U Craiova la Arad la începutul lunii aprilie! - Sportarad

CS Ocna Mureș - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 2 din grupele Cupei  României Betano. Oltenii se împiedică în fața micuței echipe din Liga 3.  Video - Fanatik.ro
CS Ocna Mureș - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 2 din grupele Cupei României Betano. Oltenii se împiedică în fața micuței echipe din Liga 3. Video - Fanatik.ro

REMEMBER | Astăzi se împlinesc 41 de ani de la primul trofeu obţinut de  Craiova în Cupa României
REMEMBER | Astăzi se împlinesc 41 de ani de la primul trofeu obţinut de Craiova în Cupa României

CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa României. Echipa, primită de mii  de suporteri - Stirileprotv.ro
CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa României. Echipa, primită de mii de suporteri - Stirileprotv.ro

Astăzi în Cupa României, grupa D, etapa a 2-a, CS Ocna Mureş - Universitatea  Craiova! • Alba Sport
Astăzi în Cupa României, grupa D, etapa a 2-a, CS Ocna Mureş - Universitatea Craiova! • Alba Sport

CUPA ROMANIEI | RESITA - "U" CRAIOVA 0-1 | Craiova castiga cu greu meciul  de pe Oblemenco, gazonul a fost principalul adversar al fotbalistilor |  Sport.ro
CUPA ROMANIEI | RESITA - "U" CRAIOVA 0-1 | Craiova castiga cu greu meciul de pe Oblemenco, gazonul a fost principalul adversar al fotbalistilor | Sport.ro

FOTBAL: Universitatea Craiova a câștigat Cupa României | Secunda Tv

Radio Romania International - Fotbal: CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa  României
Radio Romania International - Fotbal: CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa României

Video | Hermannstadt - Craiova 0-2. Cupa României revine la Craiova după 25  de ani!
Video | Hermannstadt - Craiova 0-2. Cupa României revine la Craiova după 25 de ani!

FOTO | FC Argeș – CS Universitatea Craiova (Cupa României – ETAPA 3) – Site  oficial FC Argeș
FOTO | FC Argeș – CS Universitatea Craiova (Cupa României – ETAPA 3) – Site oficial FC Argeș

LIVE BLOG Finala Cupei României | Hermannstadt - CS U Craiova 0-2. Oltenii  au cucerit primul
LIVE BLOG Finala Cupei României | Hermannstadt - CS U Craiova 0-2. Oltenii au cucerit primul

Trei vâlceni au câştigat Cupa României cu CS „U” Craiova: Vătăjelu, Vlădoiu  şi Tufişi! | Tribuna Vâlceană
Trei vâlceni au câştigat Cupa României cu CS „U” Craiova: Vătăjelu, Vlădoiu şi Tufişi! | Tribuna Vâlceană

Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din  sferturi - LIVE TEXT | DCNews
Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din sferturi - LIVE TEXT | DCNews