Home

marţi halbă A functiona craiova botosani cupa Agricol Sau mai târziu naviga

Sepsi a câștigat Cupa! „U“ Craiova o va întâlni pe Botoșani în baraj

Video | Craiova - FC Botoșani 5-1. Oltenii au făcut un pas uriaş spre  finala Cupei României. Hat-trick Băluţă
Video | Craiova - FC Botoșani 5-1. Oltenii au făcut un pas uriaş spre finala Cupei României. Hat-trick Băluţă

Au INGHETAT tabela din minutul 2 al meciului! Craiova a inscris din penalty  si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei! AICI fazele din FC Botosani  0-1 Craiova | Sport.ro
Au INGHETAT tabela din minutul 2 al meciului! Craiova a inscris din penalty si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei! AICI fazele din FC Botosani 0-1 Craiova | Sport.ro

CS Universitatea Craiova-FC Botoşani. Scor FINAL. Prima finalistă Cupa  României | DCNews
CS Universitatea Craiova-FC Botoşani. Scor FINAL. Prima finalistă Cupa României | DCNews

FC Botoșani, victorie în fața Universității Craiova în primul meci oficial  din 2023 - Eurosport
FC Botoșani, victorie în fața Universității Craiova în primul meci oficial din 2023 - Eurosport

Se anunță „vijelie” la Craiova - FC Botoșani, barajul de Conference League

Universitatea Craiova, a şasea calificare la rând în cupele europene! FCSB,  lider absolut la acest capitol - Fanatik.ro
Universitatea Craiova, a şasea calificare la rând în cupele europene! FCSB, lider absolut la acest capitol - Fanatik.ro

M-am născut când Craiova a luat Cupa!” Ambiția lui Băluță

Craiova 5-1 Botosani in Cupa Romaniei! PRAZbunarea lui Baluta! A marcat de  3 ori. BIJUTERIE din lovitura libera pentru atacantul BIJUTERIE al Craiovei  | Sport.ro
Craiova 5-1 Botosani in Cupa Romaniei! PRAZbunarea lui Baluta! A marcat de 3 ori. BIJUTERIE din lovitura libera pentru atacantul BIJUTERIE al Craiovei | Sport.ro

Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis  scorul, dar moldovenii au întors
Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis scorul, dar moldovenii au întors

VIDEO U Craiova 1948 - FC Botoşani 1-0. George Ganea a dat lovitura în  prima repriză
VIDEO U Craiova 1948 - FC Botoşani 1-0. George Ganea a dat lovitura în prima repriză

REZUMAT | FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1. Cupa României, optimi -  Sezon 2020-21 - YouTube
REZUMAT | FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1. Cupa României, optimi - Sezon 2020-21 - YouTube

Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după  victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro
Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro

Liga 1 - Etapa 29: FC Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0

FC Botoşani – „U“ Craiova 0-1. „Nea Mărin“ a debutat cu victorie la Știința

FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 2-2. Reghe nu mai bate pe nimeni în  Liga 1!
FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 2-2. Reghe nu mai bate pe nimeni în Liga 1!

Craiova – Botoșani, în barajul pentru Europa! Sepsi a luat Cupa României!

VIDEO | U. Craiova – FC Botoşani 1-0. Oltenii se impun cu un gol marcat în  ultimul minut
VIDEO | U. Craiova – FC Botoşani 1-0. Oltenii se impun cu un gol marcat în ultimul minut

FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României!  Tabloul sferturilor de finală - Eurosport
FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României! Tabloul sferturilor de finală - Eurosport

Rapid, afară! Dacă Sepsi câștigă Cupa, FC Botoșani merge direct la barajul  cu CS U Craiova • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad ·  ultimele știri din Arad
Rapid, afară! Dacă Sepsi câștigă Cupa, FC Botoșani merge direct la barajul cu CS U Craiova • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad

FRF A DECIS: Dacă Sepsi câștigă Cupa României, FC Botoșani joacă barajul cu  Univ. Craiova
FRF A DECIS: Dacă Sepsi câștigă Cupa României, FC Botoșani joacă barajul cu Univ. Craiova

Craiova - Botosani, joi, PROX | Oltenii vor sa cucereasca trofeul pe noul  Oblemenco: "Trebuie sa dam totul! | Sport.ro
Craiova - Botosani, joi, PROX | Oltenii vor sa cucereasca trofeul pe noul Oblemenco: "Trebuie sa dam totul! | Sport.ro