Home

Fa o fotografie Sălbatic include chindia targoviste universitatea cluj obișnuit Student Cină

U Cluj - Chindia Târgoviște 1-0! Gazdele s-au impus prin golul lui Fulop și  au urcat peste FCSB | Sport.ro
U Cluj - Chindia Târgoviște 1-0! Gazdele s-au impus prin golul lui Fulop și au urcat peste FCSB | Sport.ro

Chindia Târgoviște - U Cluj 2-2! Gazdele au smuls un punct, cu un gol  controversat marcat în ultimul minut al prelungirilor | Sport.ro
Chindia Târgoviște - U Cluj 2-2! Gazdele au smuls un punct, cu un gol controversat marcat în ultimul minut al prelungirilor | Sport.ro

Superliga: Chindia Târgovişte - Universitatea... | News.ro

AFC Chindia Târgoviște - Wikipedia

Fotbal: Universitatea Cluj - Chindia Târgovişte 1-0, în Superligă |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Universitatea Cluj - Chindia Târgovişte 1-0, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Chindia Târgoviște - U Cluj, Live Video Online

VIDEO | Chindia - U Cluj 2-2. Meci splendid la Ploieşti. Trupa lui Toni  Petrea, neînvinsă în 2023. Clujenii au marcat două goluri spectaculoase
VIDEO | Chindia - U Cluj 2-2. Meci splendid la Ploieşti. Trupa lui Toni Petrea, neînvinsă în 2023. Clujenii au marcat două goluri spectaculoase

FC Universitatea Cluj - AFC Chindia Targoviste - 18 sept 2022

Până și Chipciu a spus-o! Ce a subliniat fotbalistul cu privire la  terenurile din campionatul României | Sport.ro
Până și Chipciu a spus-o! Ce a subliniat fotbalistul cu privire la terenurile din campionatul României | Sport.ro

U Cluj - Chindia 1-0. „Șepcile roșii” leagă a doua victorie consecutivă și  trec peste FCSB în clasament. Chindia rămâne „lanterna roșie” - Playsport
U Cluj - Chindia 1-0. „Șepcile roșii” leagă a doua victorie consecutivă și trec peste FCSB în clasament. Chindia rămâne „lanterna roșie” - Playsport

Final dramatic în Chindia - U Cluj » Revenire de la 0-2 și gol la ultima  fază
Final dramatic în Chindia - U Cluj » Revenire de la 0-2 și gol la ultima fază

Chindia Targoviste - U Cluj MECI LIVE Superliga - YouTube

Chindia Târgoviște – U Cluj 2-2, în etapa 26 din SuperLiga. Egal dramatic  smuls de gazde în minutul 90+5. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
Chindia Târgoviște – U Cluj 2-2, în etapa 26 din SuperLiga. Egal dramatic smuls de gazde în minutul 90+5. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

După Rapid, un alt club din SuperLiga se revoltă din cauza arbitrajelor:  „Numărul erorilor a depășit de mult pragul suportabilității” - Fanatik.ro
După Rapid, un alt club din SuperLiga se revoltă din cauza arbitrajelor: „Numărul erorilor a depășit de mult pragul suportabilității” - Fanatik.ro

CHINDIA TARGOVISTE-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (17.02.2023)

Atacantul Chindiei Târgovişte, gest obscen în faţa adversarilor de la U Cluj!  Un antrenor a fost amendat drastic de UEFA pentru o fază asemănătoare -  Ştiri de Cluj
Atacantul Chindiei Târgovişte, gest obscen în faţa adversarilor de la U Cluj! Un antrenor a fost amendat drastic de UEFA pentru o fază asemănătoare - Ştiri de Cluj

Chindia Târgovişte - CFR Cluj 0-2. Victorie chinuită pentru ardeleni! Dan  Petrescu a fost eliminat. Campioana a încheiat meciul în 9 oameni - Antena  Sport
Chindia Târgovişte - CFR Cluj 0-2. Victorie chinuită pentru ardeleni! Dan Petrescu a fost eliminat. Campioana a încheiat meciul în 9 oameni - Antena Sport

CEAS**) U Cluj vs Argeș Pitești în direct 2022 20/03/2023 | Holiday Market  | MACC
CEAS**) U Cluj vs Argeș Pitești în direct 2022 20/03/2023 | Holiday Market | MACC

Trực tiếp kết quả Chindia Targoviste vs Universitatea Cluj hôm nay  17-02-2023
Trực tiếp kết quả Chindia Targoviste vs Universitatea Cluj hôm nay 17-02-2023

U Cluj – Chindia Târgovişte 1-0, în etapa a 11-a din SuperLiga. Adi  Mihalcea și-a anunțat demisia imediat după meci. Video - Fanatik.ro
U Cluj – Chindia Târgovişte 1-0, în etapa a 11-a din SuperLiga. Adi Mihalcea și-a anunțat demisia imediat după meci. Video - Fanatik.ro

Chindia Târgovişte a remizat cu Universitatea Cluj, scor 2-2, în Superligă  | replicaonline.ro
Chindia Târgovişte a remizat cu Universitatea Cluj, scor 2-2, în Superligă | replicaonline.ro

Chindia Târgoviște, remiză cu U Cluj, printr-un gol marcat de Deian Boldor

Chindia Târgoviște continuă seria rezultatelor negative! Eșec și cu Universitatea  Cluj
Chindia Târgoviște continuă seria rezultatelor negative! Eșec și cu Universitatea Cluj

Chindia Târgovişte vs FC Universitatea Cluj rezultate live, H2H și echipe  de start | Sofascore
Chindia Târgovişte vs FC Universitatea Cluj rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore