Home

Marea barieră de corali Shetland etern cat sa terminat steaua craiova ronțăind rază vegetarian

STEAUA - CSU CRAIOVA 3-0, dar Viitorul ia titlul

FCSB - CSU Craiova 0-2. Andrei Ivan și Ovidiu Bic, cu un eurogol, aduc  puncte importante pentru Reghecampf
FCSB - CSU Craiova 0-2. Andrei Ivan și Ovidiu Bic, cu un eurogol, aduc puncte importante pentru Reghecampf

Start superb de play-off și un gol magnific marcat de olteni: cum s-a  terminat disputa dintre FCSB și Universitatea Craiova VIDEO
Start superb de play-off și un gol magnific marcat de olteni: cum s-a terminat disputa dintre FCSB și Universitatea Craiova VIDEO

Comparaţie inedită între un jucător de la Universitatea Craiova şi Zinedine  Zidane. Faza care l-a făcut pe Mihai Stoica să exclame: ”E genul care dă  totul!” | EXCLUSIV
Comparaţie inedită între un jucător de la Universitatea Craiova şi Zinedine Zidane. Faza care l-a făcut pe Mihai Stoica să exclame: ”E genul care dă totul!” | EXCLUSIV

FCU Craiova - FCSB 0-1 » Pleacă Mutu? Roș-albaștrii, pe loc de play-off  după un succes chinuitor!
FCU Craiova - FCSB 0-1 » Pleacă Mutu? Roș-albaștrii, pe loc de play-off după un succes chinuitor!

CS Universitatea Craiova - FCSB 2-3. Derby dramatic, decis de Andrei Cordea  în prelungiri!
CS Universitatea Craiova - FCSB 2-3. Derby dramatic, decis de Andrei Cordea în prelungiri!

FCSB - FCU Craiova 1-1. Roș-albaștrii sunt la retrogradare după un  supermeci!
FCSB - FCU Craiova 1-1. Roș-albaștrii sunt la retrogradare după un supermeci!

Deian Sorescu surprinde, după FCSB – Univ. Craiova 1-1: "E normal să nu dau  randamentul de la Dinamo" - Eurosport
Deian Sorescu surprinde, după FCSB – Univ. Craiova 1-1: "E normal să nu dau randamentul de la Dinamo" - Eurosport

Un titular al Universității Craiova recunoaște: „Simpatizam cu Steaua!  Acum, este o mândrie să câştig împotriva roş-albaştrilor!”
Un titular al Universității Craiova recunoaște: „Simpatizam cu Steaua! Acum, este o mândrie să câştig împotriva roş-albaştrilor!”

VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii  în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii
VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii

FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis  soarta derby-ului - Eurosport
FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis soarta derby-ului - Eurosport

CS Universitatea Craiova (fotbal, 1948-1991) - Wikipedia

Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”.  Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”
Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”. Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”

Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Rezultat MAMUT! » Echipa lui Toni Petrea  bate pe final și continuă lupta la titlu
Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Rezultat MAMUT! » Echipa lui Toni Petrea bate pe final și continuă lupta la titlu

Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea  derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport
Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport

CS U Craiova – FC Steaua 0-1! Bizonul roş-albastru killerul oltenilor |  FCSTEAUA.RO
CS U Craiova – FC Steaua 0-1! Bizonul roş-albastru killerul oltenilor | FCSTEAUA.RO

Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Atingerea de geniu a lui Ivan Mamut  aruncă în aer lupta la titlu | Sport.ro
Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Atingerea de geniu a lui Ivan Mamut aruncă în aer lupta la titlu | Sport.ro

FCSB - FC U Craiova 1-1. VAR-ul lasă vicecampioana fără victorie în noul  campionat. Seară senzațională a portarilor Târnovanu și Robert Popa -  Playsport
FCSB - FC U Craiova 1-1. VAR-ul lasă vicecampioana fără victorie în noul campionat. Seară senzațională a portarilor Târnovanu și Robert Popa - Playsport

CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat  de Mutu
CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat de Mutu

Jucătorii Universității Craiova, criticați pentru cum au evoluat cu FCSB:  ”Parcă erau muște fără cap”
Jucătorii Universității Craiova, criticați pentru cum au evoluat cu FCSB: ”Parcă erau muște fără cap”

FOTO+VIDEO » FCSB - CSU Craiova 3-2 » Victorie ELECTRIZANTĂ pentru echipa  lui Teja! Urmărește GSP LIVE cu reacții de la Arena Națională
FOTO+VIDEO » FCSB - CSU Craiova 3-2 » Victorie ELECTRIZANTĂ pentru echipa lui Teja! Urmărește GSP LIVE cu reacții de la Arena Națională

FC U Craiova 1948, umilită de CSA Steaua într-un meci amical

FCSB - CRAIOVA 2-0 // VIDEO + FOTO Vintilă termină anul pe podium, Pițurcă  rămâne cu ironiile!
FCSB - CRAIOVA 2-0 // VIDEO + FOTO Vintilă termină anul pe podium, Pițurcă rămâne cu ironiile!

Final pe muchie de cuțit pe Arena Națională! S-a terminat FCSB-CSU Craiova.  Egal pentru adversare - Sportbull
Final pe muchie de cuțit pe Arena Națională! S-a terminat FCSB-CSU Craiova. Egal pentru adversare - Sportbull

FCU Craiova, victorie care aduce speranțe pentru play-off. Oltenii au  revenit după ce au fost conduși - Eurosport
FCU Craiova, victorie care aduce speranțe pentru play-off. Oltenii au revenit după ce au fost conduși - Eurosport

Meci fabulos cu final dramatic în Bănie! Cât s-a terminat derby-ul  Universitatea Craiova - FCSB
Meci fabulos cu final dramatic în Bănie! Cât s-a terminat derby-ul Universitatea Craiova - FCSB