Home

Reverberaţie Refreshing Nouă botosani craiova cupa Reprezinta Taxi Feudal

Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0, în etapa a 7-a din SuperLiga.  Oltenii dau lovitura în prelungiri și urcă pe locul 4. Cum arată  clasamentul - Fanatik.ro
Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0, în etapa a 7-a din SuperLiga. Oltenii dau lovitura în prelungiri și urcă pe locul 4. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

VIDEO | U Craiova 1948 - FC Botoşani 3-2. Compagno a marcat superb şi a  închis un meci spectaculos în Oltenia!
VIDEO | U Craiova 1948 - FC Botoşani 3-2. Compagno a marcat superb şi a închis un meci spectaculos în Oltenia!

CS Universitatea Craiova-FC Botoşani. Scor FINAL. Prima finalistă Cupa  României | DCNews
CS Universitatea Craiova-FC Botoşani. Scor FINAL. Prima finalistă Cupa României | DCNews

Liga 1 - Etapa 29: FC Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0

Avancronica LPF a meciului cu Botoșani

M-am născut când Craiova a luat Cupa!” Ambiția lui Băluță

FC BOTOSANI - CSU CRAIOVA 2-1 şi oltenii sunt în FINALA CUPEI ROMANIEI 2018

FC Botoşani – „U“ Craiova 0-1. „Nea Mărin“ a debutat cu victorie la Știința

FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu  echipa a treia!” - Fanatik.ro
FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu echipa a treia!” - Fanatik.ro

FC Botoșani, victorie în fața Universității Craiova în primul meci oficial  din 2023 - Eurosport
FC Botoșani, victorie în fața Universității Craiova în primul meci oficial din 2023 - Eurosport

VIDEO ǀ FC Botoşani – Universitatea Craiova 1-0. Prestaţie foarte modestă a  oltenilor
VIDEO ǀ FC Botoşani – Universitatea Craiova 1-0. Prestaţie foarte modestă a oltenilor

Se anunță „vijelie” la Craiova - FC Botoșani, barajul de Conference League

Cupa Romaniei: Astra si CSU Craiova, ultimele calificate in sferturi.  Oltenii au castigat la Botosani, la
Cupa Romaniei: Astra si CSU Craiova, ultimele calificate in sferturi. Oltenii au castigat la Botosani, la

Mozzart Bet Romania - Botosani - Craiova Meciul zilei din Cupa Romaniei  pentru astazi. Cele doua echipe ravnesc la trofeu si vor incerca o  calificare. | Facebook
Mozzart Bet Romania - Botosani - Craiova Meciul zilei din Cupa Romaniei pentru astazi. Cele doua echipe ravnesc la trofeu si vor incerca o calificare. | Facebook

Video | Craiova - FC Botoșani 5-1. Oltenii au făcut un pas uriaş spre  finala Cupei României. Hat-trick Băluţă
Video | Craiova - FC Botoșani 5-1. Oltenii au făcut un pas uriaş spre finala Cupei României. Hat-trick Băluţă

Au INGHETAT tabela din minutul 2 al meciului! Craiova a inscris din penalty  si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei! AICI fazele din FC Botosani  0-1 Craiova | Sport.ro
Au INGHETAT tabela din minutul 2 al meciului! Craiova a inscris din penalty si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei! AICI fazele din FC Botosani 0-1 Craiova | Sport.ro

Fotbal: Ionuţ Stancu (Universitatea Craiova) - Meciurile cu FC Botoşani din  deplasare au fost mereu dificile | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Ionuţ Stancu (Universitatea Craiova) - Meciurile cu FC Botoşani din deplasare au fost mereu dificile | AGERPRES • Actualizează lumea.

REZUMAT | FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1. Cupa României, optimi -  Sezon 2020-21 - YouTube
REZUMAT | FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1. Cupa României, optimi - Sezon 2020-21 - YouTube

Universitatea Craiova a învins FC Botoşani, scor 1-0, şi s-a calificat în  sferturile Cupei României - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Universitatea Craiova a învins FC Botoşani, scor 1-0, şi s-a calificat în sferturile Cupei României - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

LIVE BLOG Cupa României | CS U Craiova - FC Botoșani 5-1. "Poneii" duc  echipa lui Mangia mai aproape de finală! Hat-trick Băluță, gol și assist  genial Gustavo și gol Mitriță
LIVE BLOG Cupa României | CS U Craiova - FC Botoșani 5-1. "Poneii" duc echipa lui Mangia mai aproape de finală! Hat-trick Băluță, gol și assist genial Gustavo și gol Mitriță

REZUMAT | Univ.Craiova - FC Botoșani 1-0. Crețu a decis în prelungiri cu o  execuție superbă - YouTube
REZUMAT | Univ.Craiova - FC Botoșani 1-0. Crețu a decis în prelungiri cu o execuție superbă - YouTube

Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după  victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro
Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro

Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis  scorul, dar moldovenii au întors
Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis scorul, dar moldovenii au întors

VIDEO Se știu toate echipele din sferturile de finală ale Cupei României,  tragerea la sorți este pe 15 februarie | Cupa României
VIDEO Se știu toate echipele din sferturile de finală ale Cupei României, tragerea la sorți este pe 15 februarie | Cupa României

CRAIOVA - CUPA ROMANIEI - U CRAIOVA-FC BOTOSANI - Inquam Photos

FRF A DECIS: Dacă Sepsi câștigă Cupa României, FC Botoșani joacă barajul cu  Univ. Craiova
FRF A DECIS: Dacă Sepsi câștigă Cupa României, FC Botoșani joacă barajul cu Univ. Craiova