Home

furtună sistem fuziune as roma clasament cremă Gol rezervă

Cine să-l ajungă? Erling Haaland nu are rival în clasamentul pentru trofeul  ”Gheata de Aur” | Sport.ro
Cine să-l ajungă? Erling Haaland nu are rival în clasamentul pentru trofeul ”Gheata de Aur” | Sport.ro

La cuțite” cu Mourinho și ultrașii de la AS Roma, Nicolo Zaniolo semnează  cu Galatasaray
La cuțite” cu Mourinho și ultrașii de la AS Roma, Nicolo Zaniolo semnează cu Galatasaray

Scandal după Lazio - AS Roma! Lotito a dat nas în nas cu Jose Mourinho: „Tu  cine ești?”
Scandal după Lazio - AS Roma! Lotito a dat nas în nas cu Jose Mourinho: „Tu cine ești?”

Novak Djokovic a atins borna la care visează toți jucătorii de tenis.  Calificarea în finala de la Roma l-a inclus într-un clasament select -  Playsport
Novak Djokovic a atins borna la care visează toți jucătorii de tenis. Calificarea în finala de la Roma l-a inclus într-un clasament select - Playsport

AS Roma merge perfect şi a învins-o şi pe Internazionale Milano. Cum arată  clasamentul din Serie A - Galerie foto pagina 1
AS Roma merge perfect şi a învins-o şi pe Internazionale Milano. Cum arată clasamentul din Serie A - Galerie foto pagina 1

Video | Napoli - AS Roma 1-1. Gazdele pierd puncte prețioase în prelungiri

AS Roma, remiză in-extremis pe terenul campioanei AC Milan! Tătărușanu a  încasat 2 goluri în 6 minute pe final - Eurosport
AS Roma, remiză in-extremis pe terenul campioanei AC Milan! Tătărușanu a încasat 2 goluri în 6 minute pe final - Eurosport

europa league clasament grupa a | R3media

Video | AS Roma, victorie categorică în ”Derby della Capitale”, 3-0 cu  Lazio. Meciul a fost rezolvat în 40 de minute
Video | AS Roma, victorie categorică în ”Derby della Capitale”, 3-0 cu Lazio. Meciul a fost rezolvat în 40 de minute

CFR Cluj - AS Roma 0-2 » Campioana, învinsă în Europa

Video | VIDEO Roma - Milan 1-1. Cele două rivale rămân despărțite de un  punct în clasament
Video | VIDEO Roma - Milan 1-1. Cele două rivale rămân despărțite de un punct în clasament

LAZIO - ROMA 3-0 // VIDEO+FOTO Echipa lui Ștefan Radu își umilește rivala  în Derby della Capitale
LAZIO - ROMA 3-0 // VIDEO+FOTO Echipa lui Ștefan Radu își umilește rivala în Derby della Capitale

VIDEO | Juventus o duce rău! A pierdut iar în Serie A şi a coborât şi mai  mult în clasament
VIDEO | Juventus o duce rău! A pierdut iar în Serie A şi a coborât şi mai mult în clasament

Clasamentul campioanelor din România. CFR Cluj mai are mult până să le  ajungă pe Steaua și Dinamo, FCSB e abia pe locul 7 | Sport.ro
Clasamentul campioanelor din România. CFR Cluj mai are mult până să le ajungă pe Steaua și Dinamo, FCSB e abia pe locul 7 | Sport.ro

PARTIDĂ DE LUX ÎN LIGĂ. AS Roma și Real Madrid împart primul loc în  clasament | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
PARTIDĂ DE LUX ÎN LIGĂ. AS Roma și Real Madrid împart primul loc în clasament | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Se încheie o eră la AS Roma! Un jucător emblematic și-a anunțat plecarea

Lazio Roma a învins Sassuolo, scor 2-1, în campionatul Italiei - Galerie  foto pagina 1
Lazio Roma a învins Sassuolo, scor 2-1, în campionatul Italiei - Galerie foto pagina 1

Napoli - AS Roma 2-1. Insigne a marcat un gol fabulos în derby-ul din Serie

CFR Cluj, prima în grupă și încă o lovitură financiară! Cum arată  clasamentul + programul campioanei României | Sport.ro
CFR Cluj, prima în grupă și încă o lovitură financiară! Cum arată clasamentul + programul campioanei României | Sport.ro

Video | AS Roma – Juventus 1-0. Echipa lui Jose Mourinho a urcat pe loc de  UEFA Champions League
Video | AS Roma – Juventus 1-0. Echipa lui Jose Mourinho a urcat pe loc de UEFA Champions League

Weekend european, 13-16 ianuarie. Ce calificative au primit Pușcaș și  Drăgușin după Genoa - Venezia 1-0 - Fanatik.ro
Weekend european, 13-16 ianuarie. Ce calificative au primit Pușcaș și Drăgușin după Genoa - Venezia 1-0 - Fanatik.ro

Ar fi un playoff SOC in Liga 1 daca s-ar pastra clasamentul de acum! Cum  poate sa arate topul din Liga 1 dupa 14 etape | Sport.ro
Ar fi un playoff SOC in Liga 1 daca s-ar pastra clasamentul de acum! Cum poate sa arate topul din Liga 1 dupa 14 etape | Sport.ro

Două puncte pentru o urcare de două poziții în clasamentul coeficiențiilor  UEFA