Home

Linia de vedere complicat trăda argentina a castigat cupa mondiala Introduce victime Stradă

Fotbal - CM 2022: Argentina a cucerit al treilea său titlu mondial; 4-2 cu  Franţa la loviturile de departajare | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Argentina a cucerit al treilea său titlu mondial; 4-2 cu Franţa la loviturile de departajare | AGERPRES • Actualizează lumea.

Presa internaţională după ce argentinienii au câştigat Cupa Mondială:  “Finală epică”, “cea mai frumoasă din istorie”, “Cerul s-a deschis pentru  Argentina şi pentru Messi”
Presa internaţională după ce argentinienii au câştigat Cupa Mondială: “Finală epică”, “cea mai frumoasă din istorie”, “Cerul s-a deschis pentru Argentina şi pentru Messi”

Coincidenţele care anunţă că Lionel Messi va câştiga Campionatul Mondial  din 2022! Cinci semne pentru succesul Argentinei în Qatar - Fanatik.ro
Coincidenţele care anunţă că Lionel Messi va câştiga Campionatul Mondial din 2022! Cinci semne pentru succesul Argentinei în Qatar - Fanatik.ro

Messi calcă pe urmele lui Maradona: Argentina, campioană mondială la fotbal  – 60m.ro
Messi calcă pe urmele lui Maradona: Argentina, campioană mondială la fotbal – 60m.ro

Doar 8 fotbaliști au câștigat "Sfânta Treime" din fotbal. Messi ar putea fi  astăzi primul argentinian! - Eurosport
Doar 8 fotbaliști au câștigat "Sfânta Treime" din fotbal. Messi ar putea fi astăzi primul argentinian! - Eurosport

VIDEO | Argentina - campioana lumii la fotbal, după ce a învins la lovituri  de departajare Franţa ⋆ Universul.net
VIDEO | Argentina - campioana lumii la fotbal, după ce a învins la lovituri de departajare Franţa ⋆ Universul.net

Gestul făcut de Messi după ce Argentina a câştigat Cupa Mondială din Qatar.  E imaginea zilei - Playtech Știri
Gestul făcut de Messi după ce Argentina a câştigat Cupa Mondială din Qatar. E imaginea zilei - Playtech Știri

Argentina a învins Polonia cu 2-0 şi a câştigat Grupa C, la Cupa Mondială.  Messi a ratat un penalty - Sport Alert
Argentina a învins Polonia cu 2-0 şi a câştigat Grupa C, la Cupa Mondială. Messi a ratat un penalty - Sport Alert

Lionel Messi, prima reacție după ce a devenit campion mondial - Promisiunea  făcută fanilor argentinieni - HotNews.ro
Lionel Messi, prima reacție după ce a devenit campion mondial - Promisiunea făcută fanilor argentinieni - HotNews.ro

Argentina, campioană mondială! Messi şi-a împlinit visul: 3-3 şi 4-2 la  penalty-uri
Argentina, campioană mondială! Messi şi-a împlinit visul: 3-3 şi 4-2 la penalty-uri

1,4 milioane de like-uri pe cuvânt. Messi a ajuns în stratosfera lumii  virtuale după ce a câștigat Cupa Mondială cu Argentina - Playsport
1,4 milioane de like-uri pe cuvânt. Messi a ajuns în stratosfera lumii virtuale după ce a câștigat Cupa Mondială cu Argentina - Playsport

Presa internaţională, după ce „pumele” au câştigat Cupa Mondială: „Cerul  s-a deschis pentru Argentina şi pentru Messi” - Stirileprotv.ro
Presa internaţională, după ce „pumele” au câştigat Cupa Mondială: „Cerul s-a deschis pentru Argentina şi pentru Messi” - Stirileprotv.ro

Ce a făcut naționala Argentinei pe rețelele social media după ce Scaloni &  Messi au câștigat Cupa Mondială | Sport.ro
Ce a făcut naționala Argentinei pe rețelele social media după ce Scaloni & Messi au câștigat Cupa Mondială | Sport.ro

Programul complet de la Campionatul Mondial 2022. Croaţia a câştigat finala  mică. Argentina, noua campioană mondială - Sportbull
Programul complet de la Campionatul Mondial 2022. Croaţia a câştigat finala mică. Argentina, noua campioană mondială - Sportbull

Argentina este noua campioană mondială la fotbal după ce a învins Franța la  penaltiuri. A fost 3-3 după 120 de minute | Digi24
Argentina este noua campioană mondială la fotbal după ce a învins Franța la penaltiuri. A fost 3-3 după 120 de minute | Digi24

Lionel Messi va stabili un nou record în finala Cupei Mondiale dintre  Argentina și Franța - Eurosport
Lionel Messi va stabili un nou record în finala Cupei Mondiale dintre Argentina și Franța - Eurosport

Argentina a câștigat Cupa Mondială. Scorul final | Stiri Diaspora

Prima reacţie a lui Messi după ce a readus Argentina la viaţă: "Nu am  câştigat nimic încă"
Prima reacţie a lui Messi după ce a readus Argentina la viaţă: "Nu am câştigat nimic încă"

Câţi bani va primi Argentina după câştigarea Campionatului Mondial 2022.  Victoria din finala cu Franţa îi aduce o sumă uriaşă! - Antena Sport
Câţi bani va primi Argentina după câştigarea Campionatului Mondial 2022. Victoria din finala cu Franţa îi aduce o sumă uriaşă! - Antena Sport

Messi e regele fotbalului! Argentina e noua campioană mondială, după o  finală epică împotriva Franței | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro
Messi e regele fotbalului! Argentina e noua campioană mondială, după o finală epică împotriva Franței | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro

PRO TV - Antonela, soția lui Lionel Messi, mesaj pentru fotbalist după ce  Argentina a câștigat Cupa Mondială
PRO TV - Antonela, soția lui Lionel Messi, mesaj pentru fotbalist după ce Argentina a câștigat Cupa Mondială

Messi a dezvăluit de la ce a plecat conflictul cu Weghorst, după Argentina-Olanada!  Ce l-a scos din sărite - Eurosport
Messi a dezvăluit de la ce a plecat conflictul cu Weghorst, după Argentina-Olanada! Ce l-a scos din sărite - Eurosport

CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Germania a invins Argentina cu 1 la 0.  Mario Goetze i-a adus tarii sale al patrulea titlu - Stirileprotv.ro
CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Germania a invins Argentina cu 1 la 0. Mario Goetze i-a adus tarii sale al patrulea titlu - Stirileprotv.ro